01gru2011

Stypendiada wczesnoszkolna dla klas 2.

W dniach 24, 25, 28 i 29 listopada 2011 roku uczniowie z klas drugich wzięli udział w Ogólnopolskim Stypendialnym Projekcie Edukacyjnym pn. „STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA DLA KLAS 2.” 

Nasi uczniowie z kl. II A, II B i II C zmagali się w konkurencjach z zakresu edukacji czytelniczej, ortograficznej, matematycznej i plastycznej.

W konkursie czytelniczym pt. „I Ty bądź czytelny” uczniowie mieli za zadanie wykazać się znajomością treści utworu literackiego Hugha Loftinga „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”. Konkurs ortograficzny „Ortograf” sprawdzał znajomość reguł ortograficznych: u – ó, ż – rz, h – ch. „Plus – Minus” to konkurs matematyczny, czyli zabawy z dodawaniem i  odejmowaniem w zakresie 30. W konkursie plastycznym „Kreska” uczestnicy malowali w formacie A4, techniką dowolną, ilustrację do książki o fikcyjnym tytule „Bajki i baśnie znane i nieznane”.

O kompletnych wynikach poszczególnych laureatów, finalistów i uczestników, wszystkich nagrodach głównych i dodatkowych oraz dyplomach szkoła zostanie powiadomiona do 29 lutego 2012 roku.

Tak więc, nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na wyniki konkursów!

Szkolnymi koordynatorami projektu były wychowawczynie p. Małgorzata Zasada (kl. II A), p. Katarzyna Niemczyk (kl. II B), p. Wioletta Piasecka (kl. IIc)

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.