08gru2011

Bank Żywności

W dniach 2-3-4 grudnia na terenie Centrum Handlowego PORT ŁÓDŹ przy sklepie Piotr i Paweł uczniowie SP 143, ich rodzice i nauczyciele oraz harcerze w ramach współpracy z Bankiem Żywności w Łodzi po raz drugi w tym roku szkolnym przeprowadzili zbiórkę żywności dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Rudy w tym dla naszych rodzin. Dzieciaki jako wolontariusze zachęcały klientów sklepu do podzielania się zakupionym produktami spożywczymi. Efekty kwesty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, zebrano wiele  kilogramów mąki, cukru, wiele litrów oleju, konserwy, soki, słodycze. Wszystkim zaangażowanym w akcję dziękujemy. Szczególne podziękowania składamy pani Agnieszce Barańskiej głównemu koordynatorowi akcji.

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.