08gru2011

Mikołajki w Gimnazjum nr 37

W dniu 6 grudnia uczniowie klasy VIB uczestniczyli w Mikołajkach organizowanych  przez społeczność szkolną Gimnazjum nr 37 w Łodzi.

Impreza Mikołajkowa odbyła się w ramach  „Dni otwartych drzwi” połączony z promocją szkoły. Wśród zaproszonych gości byli nauczyciele i uczniowie innych szkół dzielnicy Górna m.in.: SP51, SP109, SP113, SP138.

W godzinach 10:00 – 12:00 nasi szóstoklasiści uczestniczyli w zajęciach tanecznych prowadzonych przez nauczycielki wychowania fizycznego oraz uczennice – tancerki szkolnego zespołu Młode Wilczki. Następnie gościliśmy w pracowni chemicznej, gdzie pod kierunkiem gimnazjalistów prowadziliśmy ciekawe doświadczenia. Na zakończenie wizyty w Gimnazjum 37 zostaliśmy zaproszeni do udziału w konkursie wiedzowym „1 z 8” przygotowanym na wzór telewizyjnego teleturnieju „1 z 10”. Uczennice klasy VIB wykazały się dużą wiedzą z zakresu różnych dziedzin, w tym jak przystało na wychowanki p. Anny Dąbek również wiedzą  matematyczną.

W imieniu dyrektor Gimnazjum nr 37 w Łodzi przy ulicy Jarosławskiej pani Małgorzaty Olejnik zapraszamy naszych uczniów wraz z  rodzicami w progi szkoły już 8 stycznia 2012 roku podczas kolejnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.