12gru2011

Najmłodsi dla najmłodszych

Uczniowie z klasy II B w ramach zajęć koła „ Zabawy z książeczką” z myślą o swoich najmłodszych kolegach ze szkoły, przygotowali przedstawienie wg opowiadania Agnieszki Maj pt. „Leśna szkoła dzieci woła”. Sztuka nawiązywała do środowiska leśnego, pouczała, jakie korzyści daje nam las oraz, jakie potrzeby mają zwierzątka żyjące w polskich lasach.

Dzieci bardzo zaangażowały się w przygotowanie przedstawienia, po mistrzowsku wcieliły się w role odgrywanych postaci. Swoim zaangażowaniem „zaraziły” rodziców, którzy także włączyli się do pomocy. Stroje dla aktorów były pomysłowe i oryginalne – właśnie ich autorstwa. Dziękujemy!

Dnia 8 grudnia w sali nr 36 odbył się spektakl „Najmłodsi dla najmłodszych”. Sztuka odgrywana była w czterech turach. Przedstawienie obejrzały dzieci z oddziału przedszkolnego, klas pierwszych i drugich.

Brawa, podziękowania i liczne pochwały, świadczyły, że wszystkim się podobało!

wych. klasy IIB Katarzyna Niemczyk

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.