12gru2011

Oddział przedszkolny i klasa 1A w teatrze

W piątek 9 grudnia wybraliśmy się całą naszą klasą oraz z klasą pierwszą na wycieczkę do teatru Arlekin na spektakl pt. „Najzwyklejszy cud”. Zbiórka była o godzinie 8.00. Wszyscy przyszli punktualnie i wkrótce ruszyliśmy. W autobusie każdy rozmawiał ze znajomymi, śmiał się. Kiedy dojechaliśmy do teatru musieliśmy szybko znaleźć miejsce, ponieważ chwilę potem zaczynał się spektakl. Wszyscy z ulgą odcięli się choć na chwilę od przerysowanych kreskówkowych postaci i wszędobylskiego blichtru coraz to nowych, a może raczej nowomodnych zabawek. Aktorzy Teatru Arlekin porwali nas w świat uczuć nieprzesłodzonych, w świat w którym istnieje nieszczęście w miłości, w którym nie ma nic pewnego i który rządzi się takimi samymi prawami jak ten rzeczywisty, w którym żyjemy z dnia na dzień. Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało.

Wycieczkę ogólnie wszyscy uważamy za udaną.

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.