03sty2012

Jasełka

Tradycyjnie w szkole, w ostatni dzień nauki przed świętami, odbywały się spotkania wigilijne w klasach z wychowawcami, a po nich jasełka szkolne. W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły przygotowali dla swoich kolegów i koleżanek oraz nauczycieli i rodziców świąteczne przedstawienie. W magiczny sposób dzieci oddały niepowtarzalny klimat świąt. Pięknie udekorowana sala gimnastyczna, zapełniła się aniołkami, pastuszkami i innymi bożonarodzeniowymi postaciami. Długie i żmudne próby nie poszły na marne: dzieciaki perfekcyjnie wcieliły się w swoje role, za co zostały nagrodzone przez licznie zgromadzoną publiczność gromkimi brawami. Przedstawienie zostało przygotowane przez p. J. Wągrowską, p. K. Sońtę oraz p. W. Kawę.

Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.