03sty2012

Kolejny sukces naszych uczniów

Dnia 18 listopada 2011 r. dziesięcioro uczniów – uczestników zajęć Klubu Młodego Konsumenta- przystąpiło do ogólnołódzkiego konkursu konsumenckiego organizowanego przez Miejskiego Rzecznika Konsumentów pod patronatem prezydenta miasta Łodzi. Wszyscy prawidłowo odpowiedzieli na pytania testowe i 13 grudnia 2011 r. zdawali przed komisją konkursową egzamin ustny. Pytania dotyczyły wiedzy z zakresu podstaw ekonomii i przedsiębiorczości. Uczniów do konkursu przygotowywała p. Elżbieta Pietrzykowska-Tomczak.

Nasi uczniowie okazali się najlepsi w Łodzi i pięcioro z nich stanie na podium. Są wśród nich:

  • I miejsce – Anna Bartczak z klasy VI b
  • II miejsce – Julia Adamus z klasy VI c
  • III miejsce – Jan Semeradt z klasy V b

Wyróżnienia:

  • Alicja Kaśniewska z klasy V a
  • Natalia Wilczyńska z klasy VI c

Szkoła zdobyła także nagrodę specjalną – jako najlepsza z łódzkich szkół podstawowych uczestniczących w konkursie.

Uroczysta gala i rozdanie nagród w Urzędzie Miasta Łodzi– w styczniu 2012 r.

Wszystkim uczniom a także nauczycielowi-gratulujemy!!!

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.