25sty2012

Ferie w Łodzi – ciekawe propozycje

Przed dziećmi i młodzieżą dwa tygodnie ferii. W Łodzi można je spędzić ciekawie.

Oto lista wybranych propozycji:

W poniedziałek startują ferie w Arlekinie. Pracownicy teatru zapraszają na dwutygodniowe warsztaty teatralne, plastyczne i taneczne. Zajęcia odbywają się codziennie w godz. 10-14. Konieczne wcześniejsze zapisy.

Naukę pływania oferuje m.in. aquapark Fala. Zajęcia odbywają się 4 razy w tygodniu, od poniedziałku do czwartku, w godzinach od 15.30 do 17.00.

Popływać można także w Wodnym Raju (1 zł za godzinę) oraz na basenie przy SP 190, gdzie rozpoczyna się też kurs na młodszego ratownika.

Ferie w kinie to propozycja kina Polonia. Zaplanowano specjalne pokazy bajek. Na seanse obowiązują promocyjne ceny (10 zł), zaś grupy zorganizowane będą miały okazję zwiedzić kabinę projekcyjną. Seansom będzie towarzyszyć loteria z nagrodami.

W Śródmiejskim Forum Kultury przy ul. Roosevelta 17 od godz. 17 Andrzej Czerny poprowadzi warsztaty teatralne. Wstęp bezpłatny.

Grupa NEO z Łodzi zaprasza do zielonej sali restauracyjnej w IKEA (Port Łódź) na warsztaty plastyczne, które odbędą się w dwóch turach, 17-21 i 24-28 stycznia 2011. Warsztaty są bezpłatne, organizatorzy zapewniają wszystkie materiały i narzędzia, a IKEA funduje ciepły posiłek.

Experymentarium w Manufakturze zaprasza od dziś na „Ferie z Einsteinem”. W programie m.in. lekcje fizyki i o starożytnym Egipcie, warsztaty z podstaw elektronik, gry na Arenie Laser Games. Zajęcia w dwóch odpłatnych turnusach (17-21 i 24-28), dzieci mają zapewnione wyżywienie.

Ferie na sportowo można spędzić przy w MOSiR ul. Karpackiej 61 i al. Unii Lubelskiej 2. W programie m.in. zajęcia doskonalące grę w piłkę siatkową i nożną, warsztaty taneczne.

Zawodnicy i zawodniczki drużyn BBRC Rugby 7 zapraszają na Ferie z Rugby 7. W dniach 17-21 stycznia zajęcia będą odbywać się w g. 10 – 13 w ZSO nr 8 przy ul. Czernika.

Łódzki Dom Kultury zaprasza od dziś na feryjny kurs tańca, który potrwa do 27 stycznia. Zajęcia odbywają od poniedziałku do czwartku o godz. 16:30. W programie nauka stylów standardowych i latynoamerykańskich.

Udanych i bezpiecznych ferii !!!

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.