23lut2012

Dzień Babci i dziadka w oddziale przedszkolnym.

Dnia 16 lutego o godz. 15.00 w oddziale przedszkolnym odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Po przywitaniu zaproszonych gości, dzieci zaprezentowały swój program artystyczny. Na twarzach gości można było zaobserwować, uśmiech, radość, łzy szczęścia i wzruszenia. Wielką przyjemność sprawiły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane przez wnuków upominki.

Po występach zostały przeprowadzone konkursy z udziałem babć i dziadków. Był to między innymi konkurs na najdłuższą obierkę, konkurs na najładniejszy warkocz zapleciony wnuczkom przez dziadków. Dziadkowie byli również poproszeni o narysowanie portretów wnucząt z zawiązanymi oczami. Nie obyło się także bez tańców wnucząt z babciami i dziadkami. Dziadkowie byli pełni uznania dla swoich wnuków. Podziwiali ich postawę i umiejętności. Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu, była okazją do umocnienia więzi rodzinnej, miłego spędzenia czasu, bliższego poznania się.

Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.