29lut2012

Drzwi Otwarte

W piątek 24.02.2012 mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole dzieci 5, 6 i 7 letnie wraz z ich rodzicami na Drzwiach Otwartych. Na początek nasi młodsi koledzy obejrzeli przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek” w wykonaniu uczennic klas VI, przygotowane przez p. E. Pietrzykowską-Tomczak. Po entuzjastycznych brawach możemy sądzić, że spodobało się zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Następnie odbył się krótki pokaz tańca, po którym nasi goście rozeszli się do sal, gdzie nauczyciele i uczniowie przygotowali wiele atrakcji. Dzieci malowały, wycinały, rozwiązywały łamigłówki i rebusy, nie tylko w języku polskim, ale również po angielsku. Jeżeli komuś znudziło się siedzenie w klasie, mógł pobawić się na sali gimnastycznej, gdzie ustawiony został tor przeszkód z miękkich, kolorowych klocków. Rodzice w tym czasie mieli okazję porozmawiać z nauczycielami, pedagogiem i dyrektorem oraz mogli zapisać dziecko do naszej szkoły. Po trudach zabawy i zwiedzania, goście odpoczywali w kawiarence „U babci”, gdzie był przygotowany dla nich słodki poczęstunek. Atmosfera tego dnia była bajkowa, było gwarno, kolorowo i niezwykle wesoło. Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci chętnie do nas powrócą we wrześniu. Serdecznie zapraszamy.

Więcej zdjęć do zobaczenia w zakładce galeria.

Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.