15mar2012

Stypendiada wczesnoszkolna – wyniki

W listopadzie 2011 roku uczniowie klas drugich przystąpili do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego pn. „STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA DLA KLAS II”. Zmagali się z zadaniami w czterech konkursach: czytelniczym, ortograficznym, matematycznym i plastycznym.

Z przyjemnością powiadamiamy o wynikach konkursów:

  • konkurs czytelniczy „Bądź czytelny” – Konrad Truskolaski – wyróżnienie
  • konkurs ortograficzny „Ortograf” – Wiktoria Ogrodnik – wyróżnienie
  • konkurs plastyczny „Kreska” – Olga Kamińska – wyróżnienie.

Laureaci otrzymali dyplomy finalisty i nagrody książkowe, a pozostali uczestnicy – pamiątkowe dyplomy za udział.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

31 marca 2012 r. (po uprawomocnieniu się wyników) każdy uczestnik Stypendiady będzie mógł znaleźć swój wynik punktowy pod adresem internetowym: www.stypendiadawczesnoszkolna.pl, a już teraz na tablicy ogłoszeń dla rodziców w szkole.

Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.