03lip2012

Plastyczne wydarzenia w 2011/ 2012 r. cz. II

Uczniowie naszej szkoły zostali  laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego realizowanego w ramach programu „Kwiaty dla Babci i Dziadka” przez Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole. Wyróżnienie otrzymała Jagoda Borzęcka z kl. VI b.

Anna Ozga wraz z uczniami otrzymała zaproszenie do Urzędu Dzielnicy Bielany
w  Warszawie. Przed uroczystą galą konkursu odbyły się warsztaty plastyczne organizowane przez firmę ASTRA. Młodzi artyści stworzyli dwumetrową rzeźbę zaprezentowaną gościom podczas podsumowania programu. Podczas gali uczniowie mogli spotkać się oficjalnie
i prywatnie ze znanymi polskimi artystami: Teresą Lipowską, Ewą Ziętek, Haliną Rowicką, Anną Seniuk, Bożeną Dykiel, Alicją Majewską oraz Witoldem Pyrkoszem, Markiem Siudymem, Krzysztofem Kalczyńskim, Januszem Tylmanem, Mieczysławem Hryniewiczem, Włodzimierzem Korczem, Krzysztofem Zanussim i Conrado Moreno.

Jagoda, Karolina i Martyna, jako wielokrotne uczestniczki konkursów i plenerów plastycznych organizowanych przez KSPS wręczyły znanym aktorom swoje prace i pomagały w rozdawaniu nagród dla laureatów konkursu.

Uczniowie mieli okazję także podziwiać Stare Miasto w Warszawie, Ogród Saski i Grób Nieznanego Żołnierza.

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.