03lip2012

„Pudełko ze zdjęciami”

22 czerwca uczniowie klas VI na pożegnanie szkoły zaprezentowali swoim młodszym kolegom i koleżankom, a także rówieśnikom, przedstawienie pt. „Pudełko ze zdjęciami”. Pod kierunkiem pani Wioletty Sobieraj od kwietnia powstawał oryginalny scenariusz, potem zdjęcia, które posłużyły do multimedialnej scenografii, a na koniec – odbywały się intensywne próby. Ale warto było! Publiczność z zapartym tchem śledziła przez czterdzieści minut historię inspirowaną zdjęciami rodziców z lat szkolnych, które przypomniały dorosłym, jak to było, kiedy sami chodzili do szkoły. Zdjęcia „ożyły” dzięki interwencji szkolnych skrzatów, a zabawy było co nie miara.

W przedstawieniu „Pudełko ze zdjęciami” wystąpili:

Anna Bartczak, Jagoda Borzęcka, Beata Jackowska, Agata Karkosik, Aleksandra Krol, Julia Madej, Magdalena Monka, Michalina Mróz, Anna Nowak, Arletta Olszewska, Marta Rudnicka, Karolina Sawczyk, Olgierd Strzelczyk, Anna Sumera, Julianna Szmiel, Miłosz Świderski, Julia Adamus, Małgorzata Krawczyk, Agata Truskolaska.

Młodym aktorom, którym wielokrotnie udało się rozśmieszyć publiczność do łez, gratulujemy udanego występu i życzymy dalszych sukcesów, ale już na scenach gimnazjalnych.

Więcej zdjęć do obejrzenia w galerii.

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.