03lip2012

SZKOLNY „MAM TALENT” W SP143

TALENTY TRZEBA ODKRYWAĆ, JUŻ OD NAJMŁODSZYCH LAT…

Dnia 26 czerwca 2012r. w naszej szkole odbył się konkurs MAM TALENT, na którym uczniowie zaprezentowali swoje zdolności. Konkurs został podzielony na dwie części, pierwszą dla klas I- III   i drugą dla klas IV- VI. Wszyscy uczestnicy konkursu walczyli o koronę zwycięzcy oraz nagrodę główną w postaci kuponu na 20 pysznych lizaków. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do rozwijania osobistych zainteresowań i zaprezentowanie ich na forum szkoły. Podczas gdy dzieci prezentowały swoje uzdolnienia ich występy oceniało jury w składzie, klasy I- III: p. Jadwiga Wągrowska, p. Małgorzata Słowik- Woźniak i p. Grażyna Borowska, klasy IV-VI: p. Ewa Pilichowska, p. Jadwiga Wągrowska i p. Agata Sasin- Borys. W rolę konferansjerki wcieliła się p. Olga Góźdź. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, gratulujemy odwagi i zapraszamy za rok.

Więcej zdjęć do obejrzenia w galerii.

Wyniki:

Klasy I-III

I-               miejsce WOJTEK ŁUCZAK klasa IIIA

II-             miejsce LAURA OSADA klasa IIB

III-            miejsce JULKA JACAK klasa IC

Wyróżnienie:

  • taniec w wykonaniu zespołu z klas IB i IC
  • KAROLINA CZUBIŃSKA, ANIA RZEPECKA, ZUZIA RATAJCZYK-  klasa IIIB

 

Klasy IV-VI

I-               miejsce ANIA WALCZAK klasa IVB

II-             miejsce EWA SIEROŃ i MAŁGORZATA SOŃTA klasa VA

III-            miejsce ANIA MOSZCZYŃSKA klasa VA

Wyróżnienie:

  • PAULINA ANTOSZCZYK i ARLETTA OLSZEWSKA klasa IVB i VB
  • klasa VI C

 

Serdecznie gratulujemy!

Samorząd Uczniowski SP 143 wraz z opiekunem p. Olgą Góźdź

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.