12lis2012

Halloween w świetlicy szkolnej

Z okazji Halloween zabawy przeprowadzono w trzech grupach świetlicowych, tak aby jak najwięcej dzieciaków mogło zebrać dużo słodyczy. Jedna z grup bawiła się w sali gimnastycznej a pozostałe w świetlicy.

Zabawy uatrakcyjniły dekoracje nawiązujące do Halloween. Harry Porter, pajęczyny, duchy, czarownice i dynie umilają zabawy i odpoczynek w świetlicy.  W konkurencjach daną grupę reprezentowała jedna osoba, starając się jak najlepiej wykonać zadanie. Nagrodą oczywiście były cukierki, tu nie było przegranych –  każda grupa otrzymywała słodycze, tylko innego rodzaju.

W świetlicy pojawiły się mumie.-dodrze że je znamy – więc nie są takie straszne.
W przeprawie przez bagno pełne potworów pomagały zawodnikom zaczarowane kartki i oczywiście doping koleżanek i kolegów.

Po zakończonej zabawie uczniowie  mieli do dyspozycji kolorowanki, które cieszą się
w świetlicy dużą popularnością.

Zapraszamy dzieciaki do udziału w kolejnych konkursach. Już niedługo nowy konkurs plastyczny.

Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.