28gru2012

Szkolne konkursy świąteczne

W okresie przedświątecznym odbyły się w naszej szkole dwa konkursy szkolne. Pierwszy dla klas IV-VI na najładniej udekorowaną pracownię bożonarodzeniową. Zwycięzcą została klasa VI b, której serdecznie gratulujemy. Na podium stanęły również klasy V a- II miejsce oraz VI a- III miejsce. W kolejnym konkursie wziąć udział mogły już wszyscy uczniowie naszej szkoły z klas I-VI, a był to konkurs na kartkę świąteczną z życzeniami w języku angielskim. Wszystkie karty zgłoszone do konkursu były przepiękne a komisja z trudem wyłoniła zwycięzców o to oni:

KLASY I-III

I- miejsce ALA MIECZYŃSKA  z klasy I a

II- miejsce ALEKSANDRA RZEPKOWSKA z klasy III a

III- miejsce ZOSIA KOCIUBA z klasy II c

 

KLASY IV-VI

I- miejsce OLGA ŚWIĄTEK V a

II- miejsce KLAUDIA GAWROŃSKA V b

III- miejsce KINGA GRABORSKA IV a

 

Zwycięzcą serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursów za zaangażowanie i piękne prace.

Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.