25sty2013

Dzień Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym

Babcia i dziadek to obok rodziców najważniejsze osoby w życiu dziecka, o czym mogli się przekonać uczestnicy spotkania zorganizowanego z okazji Dnia Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym.

Wnuczęta z radością zaprezentowały program artystyczny, w którym znalazły się wesołe           i skoczne piosenki oraz wiersze i życzenia pełne miłości i radości. W programie spotkania nie zabrakło również konkursów i wspólnych zabaw z wnukami. Babcie i dziadkowie mieli okazję wziąć udział w konkursie „Jaka to melodia” rozpoznając muzykę z polskich seriali, jak również wykonać ekologiczny strój z rolki papieru toaletowego, przyszyć guzik do materiału, zwinąć włóczkę w kłębek. Na zakończenie dziadkowie zatańczyli z wnukami walca z filmu Noce i dnie.

Wśród wielu miłych słów i życzeń dziadkowie i babcie otrzymali również upominek (broszkę oraz krawat) wykonany przez wnuczka czy wnuczkę.

Spotkanie to okazało się doskonałą okazją do odświeżenia dawnych znajomości, jak również do wspólnej zabawy.

Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.