21lut2013

Drzwi Otwarte

We czwartek 07.02.2013 naszą szkołę odwiedziły dzieci 5, 6 i 7 letnie wraz ze swoimi rodzicami. Na ten dzień szkoła zamieniła się w wioskę smerfów, a korytarze przemierzały niebieskie stworzonka. Sale lekcyjne na chwilę stały się  smerfowymi chatkami, w których dzieciaki malowały, wycinały, rozwiązywały krzyżówki i łamigłówki. Mogły także sprawdzić swoją wiedzę z jęz. angielskiego. Na sali gimnastycznej po pokonaniu toru przeszkód, można było spróbować swoich sił grając w tenisa ziemnego. Podczas zabawy rodzice mogli porozmawiać z nauczycielami, pedagogiem i dyrektorem oraz zapisać dziecko do szkoły. Po trudach zabawy i zwiedzania, goście odpoczywali w kawiarence, gdzie był przygotowany dla nich słodki poczęstunek. Atmosfera była wyjątkowa, było gwarno, kolorowo i niezwykle wesoło. Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci chętnie do nas powrócą we wrześniu. Serdecznie zapraszamy.

Więcej zdjęć do zobaczenia w galerii.

Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.