05mar2013

Nabór 2013

Od dnia 01.03.2013 ruszył nabór do klas pierwszych szkół podstawowych. Zachęcamy wszystkich rodziców dzieci 6 i 7 letnich do zapisu swoich pociech do naszej szkoły.

Zasady naboru uczniów do klasy pierwszej szkoły podstawowej.

W tym samym czasie trwa nabór do klas pierwszych publicznych gimnazjów.

Zasady naboru uczniów do klas pierwszych publicznych gimnazjów.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 143 informuje rodziców dzieci z rocznika 2007 o możliwości utworzenia klasy pierwszej złożonej tylko z 6- latków. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania stosownych deklaracji wyboru naszej szkoły w przedszkolach. Bliższych informacji udzielamy w sekretariacie szkoły przy ulicy Kuźnickiej 12 lub pod numerem telefonu 42 684 73 54.

Zapraszamy

Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.