11kwi2013

Ogólnopolski projekt stypendialny Stypendiada Wczesnoszkolna dla klas trzecich – 2012/2013

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 143 w Łodzi w listopadzie 2012r. przystąpili do Ogólnopolskiego Projektu Stypendialnego „ Stypendiada Wczesnoszkolna dla klas 3″.

W marcu 2013r. zostały ogłoszone wyniki Stypendiady  2012/2013. Uczniowie klasy IIIc są jej finalistami:

Maciej Maik zdobył 43 pkt. w konkursie polonistycznym „I TY BĄDŹ CZYTELNY”,

Anastazja Dragunas-Witkowska zdobyła 43 pkt. w konkursie plastycznym „KRESKA”.

Również w pierwszej dziesiątce znalazł się Konrad Truskolaski – 41 pkt. w konkursie polonistycznym „I TY BĄDŹ CZYTELNY”.

Finaliści konkursu zdobyli dyplomy oraz nagrody książkowe. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa. Wręczono również listy gratulacyjne dla nauczycieli przygotowujących uczniów do konkursu: p. mgr Katarzynie Niemczyk, p. mgr Wioletcie Piaseckiej i p. mgr Małgorzacie Zasadzie.

Gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w STYPENDIADZIE i życzymy dalszych sukcesów!

Wpis opublikowano w Aktualności, Konkursy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.