11kwi2013

Sukces naszych uczniów!

Szkoła Podstawowa nr 143 w Łodzi  okazała się najlepsza wśród wszystkich łódzkich szkół podstawowych biorących udział w  XIV edycji KONKURSU KONSUMENCKIEGO. Konkurs organizowany jest przez MIEJSKIEGO  RZECZNIKA  KONSUMENTÓW pod patronatem PREZYDENTA  MIASTA  ŁODZI.

Nasi uczniowie wykazali się ogromną wiedzą w zakresie podstaw przedsiębiorczości i prawa konsumenckiego, aż pięcioro (z dziesięciu przystępujących z naszej szkoły) odbierało dyplomy
i nagrody – w postaci telewizorów LCD i książek o Łodzi.

Oto lista najlepszych:

• I miejsce – Karol Korpecki z kl. VI b
  • III miejsce – Alicja Kaśniewska z kl. VI a

Wyróżnienia:

• Anna Moszczyńska z kl. VI a, Małgorzata Sarzała z kl. VI a i Łucja Sowa z kl. VI a.

SP nr 143 otrzymała też nagrodę zespołową w postaci rzutnika medialnego za najlepsze przygotowanie uczniów do konkursu.

G R A T U L U J E M Y !

3 kwietnia 2013 r. w Dużej Sali Obrad Urzędu Miasta Łodzi oprócz nas nagrody z rąk wiceprezydenta Krzysztofa Piątkowskiego odbierali także uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Z dumą stwierdzamy, że ponad 40 % wszystkich nagrodzonych (tj.30 osób) stanowili uczniowie i absolwenci SP nr 143, którzy to właśnie w naszej szkole podstawowej rozpoczęli swoją przygodę z konkursem konsumenckim.

Więcej informacji na stronie na stronie www.uml.lodz.pl aktualności z dn.3.04.2013 r.

Karol otrzymuje nagrodę

Wpis opublikowano w Aktualności, Konkursy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.