03maj2013

ECOFASHION 2013

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi uczniowie z klas IV -VI zaprojektowali ekologiczne stroje z materiałów nadających się do recyklingu, które zaprezentowali w czasie pokazu mody Ecofashion 2013. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością i dokładnością w tworzeniu strojów. Jury po długich obradach wybrało trzy najbardziej kreatywne stroje.

  • III miejsce zajęły uczennice kl. IVB Apolonia Trzebińska i Karolina Czubińska,
  • II miejsce przypadło dwóm dziewczynką z kl. IVA Natalii Konarskiej i Natalii Wintrowicz,
  • I miejsce- bezkonkurencyjne okazały się uczennice z kl. IVA z projektem sukni ślubnej – Julia Piekarska i Julia Graszka.
  • nagrodę publiczności otrzymała Kinga Wojda i Klaudia Szatan z klasy VI A.
Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.