21maj2013

Pierwsze miejsce w konkursie ekologiczno – przyrodniczym.

Uczennice kl. VIA – Małgorzata Sarzała, Anna Moszczyńska i Karolina Krakowiak – zajęły I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ekologiczno – Przyrodniczym pod hasłem „Ekologiczna biżuteria” zorganizowanym przez Ogród Botaniczny oraz Gimnazjum nr 37. Pierwszy etap konkursu polegał na zaprojektowaniu i wykonaniu biżuterii ekologicznej, która zostanie wystawiona na licytację podczas trwania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w styczniu 2014 r. W drugim etapie drużyny otrzymały zadania dotyczące łódzkich parków miejskich. Trzeci etap polegał na rozpoznawaniu kwitnących wiosną roślin zielnych, drzew i krzewów. Uczennice z naszej szkoły okazały się bezkonkurencyjne we wszystkich trzech etapach.

Gratulujemy Małgosi, Ani i Karolinie oraz nauczycielce przyrody p. Ewie Pilichowskiej sukcesu w konkursie.

Wpis opublikowano w Aktualności, Konkursy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.