28paź2013

Wycieczka na Termy Uniejów

22 października 2013 roku we wtorek klasa 5B pojechała na wycieczkę klasową do Uniejowa na termy. Było SUPER. POGODA CUDOWNA – świeciło słońce, temperatura powietrza wynosiła 22oC,  temperatura wody  BOSKA  35OC. Szaleliśmy 3 godziny na różnych  dostępnych basenach z wodą solankową. Skorzystaliśmy ze wszystkich możliwych zjeżdżalni. Pani Dąbek ścigała się z nami – trzeba przyznać, że uzyskiwała dużą prędkość. Niejednego z nas prześcignęła. Pani Ochmańska zabierała nas na basen głęboki i można było podpatrzeć jak prawidłowo pływa się kraulem czy żabką. Pani Góźdź – nasz ratownik – czuwała czy przestrzegamy obowiązujących przepisów na lądzie i w wodzie. Pola wykonała na pamiątkę podwodną sesję zdjęciową. Nieźle żeśmy się na nurkowali. A oto rezultaty jej pracy:

Woda solankowa- faktycznie słona – sprawiła, że byliśmy wybieleni, pomarszczeni i wygłodzeni. Głód nie doskwierał jednak zbyt długo, bo zaraz jak się wysuszyliśmy udaliśmy się do restauracji i każdy z nas zjadł pizze i wypił sok. Było smakowicie. Po jedzeniu Pani Ochmańska zarządziła spacer po parku wokół zamku w Uniejowie. Umęczeni złapaliśmy oddech dopiero w autokarze.

Dziękujemy Naszym Rodzicom za pomoc w organizacji wycieczki, w szczególności Tatusiowi Poli.

UCZNIOWIE KLASY 5B wraz z WYCHOWAWCĄ

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.