04lis2013

Szanowni Rodzice zapraszamy na szkolenia

W dniu 7 listopada 2013 o godz. 16.30 w sali 22 odbędzie się warsztat dla rodziców uczniów klas II i III z trudnościami w nauce czytania i pisania pt.: „Czytaj z nami zwierzakami- trening czytania wspomagany nagraniem”, który poprowadzi terapeuta Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej nr 6 w Łodzi pani Dorota Piątkowska. Zainteresowanych rodziców zapraszamy do udziału w spotkaniu wraz z dziećmi, po wcześniejszym potwierdzeniu u wychowawcy klasy lub pedagoga. Informujemy również, że po szkoleniu będzie możliwość zakupu pomocy do samodzielnej pracy z dzieckiem w domu.

W dniu 19 listopada 2013 o godz. 16.00 odbędzie się szkolenie dla rodziców uczniów klas I-VI poświęcone konstruktywnej pochwale i krytyce. Szkolenie poprowadzi psycholog współpracującej ze szkołą od wielu lat Firmy Szkoleniowej SET pani Joanna Marcinkowska.

Zainteresowanych rodziców zapraszamy do stołówki szkolnej w dniu zebrań z rodzicami dla uczniów klas starszych. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze potwierdzenie u wychowawcy klasy lub pedagoga.

Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.