20lis2013

Dzień Grzeczności

Dzień 14 listopada 2013 r. W naszej szkole obchodziliśmy Dzień Grzeczności. Organizatorem tego dnia był Samorząd Uczniowski. Głównym jego celem było przypomnienie uczniom podstawowych zasad właściwego zachowania się w różnych sytuacjach dlatego każda klasa  IV-VI zobowiązana była do przygotowania stoiska i zaprezentowania wiedzy na temat savoir vivre’u:

  • Klasa IV c- przy stole
  • Klasa IV a-  ubiór męski
  • Klasa IV b- grzeczność w szkole
  • Klasa V a- ubiór damski
  • Klasa V b- w teatrze
  • Klasa VI a – przemieszczanie się
  • Klasa VI b- powitania, pożegnania, tytułowanie

Wszyscy uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni po lekcjach na przedstawienie pt. „Being Polite” w języku angielskim, przygotowane przez uczniów z koła teatralnego. Ci którzy przyszli na pewno nie żałują i nigdy nie zapomną o mówieniu the magic word „please”.

Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.