18maj2015

Międzynarodowy Dzień Ziemi

24 kwietnia Uczniowie naszej szkoły uczcili Międzynarodowy Dzień Ziemi, podejmując trud przedstawienia przyrody, zwyczajów i kultury panujących na wszystkich kontynentach naszego globu. Każda z klas losując jeden z kontynentów starała się przyozdobić swoją pracownię tak, by ukazywała ona najbardziej charakterystyczne elementy flory i fauny oraz dorobek kulturowy ludności zamieszkującej dany obszar.

Nasz wspólna zabawa i nauka dała nam wiele radości.

Wyniki konkursu:

I miejsce – klasa 6b „Afryka”

II miejsce – klasa 4c „Azja”

III miejsce – klasa 5c „Antarktyda”

III miejsce – klasa 6a „Afryka”

Wyróżnienie – klasa 4a „Ameryka Północna”

Wyróżnienie – klasa 4b „Australia”

Wyróżnienie – klasa 5a „Ameryka Południowa”

Wyróżnienie – klasa 5b „Europa”

GRATULUJEMY!

Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy, Konkursy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.