20maj2015

Podsumowanie szkolnego konkursu recytatorskiego klas 0-III w SP143

06.05.2015r.

Tradycją Szkoły Podstawowej Nr 143 stał się coroczny konkurs recytatorski dla klas 0-III, w tym roku pod hasłem „Świerszczykowe wierszyki”.

Wzięło w nim udział 20 recytatorów wyłonionych w drodze konkursów klasowych.

Uczniowie występowali na tle pięknej dekoracji wykonanej przez p. Małgorzatę Zasadę.

Imprezę, swą przemową, uświetniła Pani dyrektor Małgorzata Malarska – Kłoska. Występy uczniów oglądali również p. dyrektor A. Sasin-Dziuda, wychowawcy i rodzice. Jak zwykle poziom był bardzo wyrównany a uczniowie świetnie przygotowani.

Jury w składzie: Wioletta Sobieraj, Elżbieta Pietrzykowska- Tomczak oraz Agnieszka Gacka miało bardzo trudne zadanie wyłonienia zwycięzców. Oto oni:

I miejsce: Zbigniew Dębski i Katarzyna Krawczyk;
II miejsce: Kaja Barańska, Karol Truskolaski, Małgorzata Banaś i Filip Komorowski;
III miejsce: Kamila Biernacka i Patrycja Karpa.

Wszyscy recytatorzy otrzymali dyplomy i nagrody. Był też słodki poczęstunek.

Dziękujemy wychowawcom i rodzicom recytatorów za świetne przygotowanie dzieci oraz Radzie Rodziców za pomoc w zorganizowaniu konkursu.

Konkurs przygotowały nauczycielki klas 0-3:
Wioletta Piasecka, Alicja Potasiak i Małgorzata Zasada.

Wpis opublikowano w Aktualności, Konkursy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.