26maj2015

Stypendium szkolne

Informuję rodziców ubiegających się o stypendium szkolne,  że decyzje przyznające pomoc za okres styczeń – czerwiec 2015 są już do odbioru u pedagoga codziennie w godzinach pracy. Jednocześnie proszę o pilne dostarczanie faktur i rachunków potwierdzających zakupy w ramach pomocy przyznanej uczniom, dokonane w okresie styczeń – czerwiec 2015 do kontroli merytorycznej i przypominam też, że wszystkie faktury i rachunki powinny być wystawione na dziecko, skserowanie i dostarczone w 2 egzemplarzach. Jeżeli na dokumentach znajdują się dane rodzica, bardzo proszę o opisanie oryginału i kopii danymi dziecka.

Po kontroli merytoryczno- rachunkowej dostarczonych przez Państwa rachunków i faktur, wypłaty odbywać się będą wg planu:

  • 28 maja 2015 – czwartek – godz. 11-14
  • 29 maja 2015- piątek – godz. 9-13
  • 1 czerwca 2015 – poniedziałek – godz. 9-13
  • 2 czerwca 2015 – wtorek – godz. 9-13
  • 3 czerwca 2015 – środa – godz. 12-16

Zgodnie z zaleceniami ZEAS bardzo proszę, aby w przypadku zakupów sprzętu elektronicznego wykonywać dodatkową kopię i pozostawiać ją w dokumentacji domowej niezbędnej w przypadku ewentualnej konieczności skorzystania z reklamacji lub napraw gwarancyjnych.

Pedagog Agnieszka Gacka

Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.