15cze2015

Piknik Rodzinny

Dzień Dziecka jest zawsze okazją do urozmaicenia zajęć w szkole. Chociaż w tegorocznym kalendarzu to święto wypadało w poniedziałek, w naszej szkole hucznie je obchodziliśmy już w sobotę, 30.05.

Z tej okazji na boisku szkolnym zorganizowany został Piknik Rodzinny dla dzieci, rodziców, nauczycieli sympatyków szkoły. Słoneczna, upalna pogoda sprzyjała dobrej zabawie. Goście mogli spróbować dań z grilla oraz przysmaków z wiejskiego stołu, poczęstować się ciastem lub napojem. Panie bardzo chętnie korzystały z usług amatorskiego SPA, gdzie oferowano peeling i maseczki na dłonie. Można było zafundować sobie odlotowy makijaż albo zrobić zakupy na kiermaszu kwiatów. Największe emocje wzbudziły jednak zawody sportowe rozgrywane między uczniami, ich rodzicami i nauczycielami.

Na zakończenie imprezy naszą szkołę odwiedzili strażacy z pobliskiej jednostki RG. Najpierw zaprosili wszystkich do obejrzenia strażackiego sprzętu i wozów ratowniczych, a następnie ostudzili rozbudzone emocje… prysznicem lodowatej wody!

Szkoda, że TAKI Dzień Dziecka Przypada tylko raz do roku!

Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.