07lip2015

Gala finałowa podsumowania ruchu innowacyjnego w edukacji w roku szkolnym 2014/2015

15 czerwca 2015 roku w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi, ul. Ogrodowa 15 odbyło się uroczyste Podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w Edukacji w roku szkolnym 2014/2015 zorganizowane przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego we współpracy z partnerami: Wydziałem Edukacji UMŁ, Muzeum Miasta Łodzi, Microsoft Sp. z o.o. , Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Uroczystość odbywała się pod patronatem honorowym: Ministerstwa Edukacji Narodowej, Wojewody Łódzkiego, Marszałka Województwa Łódzkiego, Prezydenta Miasta Łodzi i Łódzkiego Kuratora Oświaty.

W uroczystości udział wzięli, między innymi: Poseł na Sejm RP Łodzi Elżbieta Królikowska–Kińska , Przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi Tomasz Kacprzak, Wiceprzewodnicząca Komisji Edukacji RM Łodzi Małgorzata Bartosiak, Wiceprezydent Miasta Łodzi Tomasz Trela, Wicekurator Oświaty w Łodzi Konrad Czyżyński i Konsul honorowy Wielkiej Brytanii Małgorzata Brzezińska. Wszystkie konkursy innowacyjne są prowadzone przez kapitułę, której przewodniczy konsul Wielkiej Brytanii.

Tradycją podsumowania jest zaprezentowanie wybranych przykładów w zakresie innowacyjnej aktywności ŁCDNiKP oraz przedstawienie najnowszych projektów innowacyjnych prowadzonych w województwie łódzkim.

Głównym punktem programu jest przyznanie tytułów i wręczenie certyfikatów, które wzmacniają znaczenie Podsumowania. W tym roku wręczono je osobom i instytucjom w kilku kategoriach.

Tytuł honorowy „Kreator Innowacji” i stosowny certyfikat otrzymała Elżbieta Pietrzykowska–Tomczak – nauczyciel SP nr 143.

Galę uświetnili artyści Teatru Muzycznego w Łodzi oraz studenci Akademii Muzycznej

Serdecznie gratulujemy pani Elżbiecie Pietrzykowskiej-Tomczak tak szczególnego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów.

Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.