30wrz2015

Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w akcjach charytatywnych

podziel-sie-posilkiem W dniach 25/ 26 września 2015 uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami i nauczycielami w ramach współpracy z Bankiem Żywności w Łodzi przeprowadzili zbiórkę żywności dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Rudy. Zbiórka odbywała się na terenie sklepów Biedronka w Łodzi i Ksawerowie. Nasi wolontariusze skutecznie zachęcali klientów sklepu do wzięcia udziału w akcji i podzielania się zakupionym produktami spożywczymi.

Efekty kwesty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, zebrano ponad pół tony produktów tj.: mąka, cukier, olej, ryż, kasza, konserwy, soki i słodycze.

Wszystkim zaangażowanym w akcję charytatywną uczniom serdecznie dziękujemy za poświecony czas i zaangażowanie. Szczególne podziękowania składamy paniom: Agnieszce Barańskiej głównemu koordynatorowi akcji oraz Monice Rzetelskiej-Pietrzyk przewodniczącej Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 143.

Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.