19paź2015

Wycieczka klas piątych

7 października wybraliśmy się na wycieczkę do Zoo Safari Borysew. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od zwiedzania obiektu w towarzystwie pani Przewodnik. Był czas na podziwianie różnych zwierząt, zadawanie pytań i robienie zdjęć. Kolejną  atrakcją była przejażdżka na kucykach. Osoby czekające na swoją kolej miały okazję przebywać w otoczeniu sympatycznych mieszkańców mini zoo. Uczestniczyliśmy też w zajęciach edukacyjnych pt. „W świecie gadów”, podczas których mogliśmy dotknąć przedstawicieli tej grupy zwierząt (zdecydowanie najwięcej emocji wzbudził wąż mleczny!).

Na koniec mieliśmy czas na relaks w figlarni. Po godzinnej zabawie wyszliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Później pozostał nam już tylko zakup pamiątek i powrót do Łodzi. Z niecierpliwością czekamy na kolejny wyjazd 🙂

Uczniowie z klas V wraz z wychowawczyniami

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.