29paź2015

Ważna informacja dotycząca stypendium i zasiłku szkolnego

Szanowni Państwo,

Zespół do Spraw Pomocy Materialnej dla Uczniów informuje, że w związku z wejściem w życie uchwały Rady Miejskiej w Łodzi Nr XVI/377/15 z dnia 16 września 2015 r. (Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z 2015 r. poz. 3907) zmieniającej „Regulamin udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Miasta Łodzi”, począwszy od dnia 29.10.2015 zmianie ulegają formularze wniosków o przyznanie stypendium szkolnego i zasiłku szkolnego. Z uwagi na ten fakt, Zespół do Spraw Pomocy Materialnej dla Uczniów zwraca się z prośbą o usunięcie wszelkich dotychczasowych formularzy wniosków o przyznanie stypendium szkolnego i zasiłku szkolnego, znajdujących się w Państwa posiadaniu i posługiwanie się wyłącznie nowymi formularzami tych wniosków.

Nowe wzory wniosków można znaleźć na stronie pedagoga szkolnego.

Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.