18lis2015

W-F z Klasą

Nasza szkoła przystąpiła po raz pierwszy do programu „WF z Klasą”. Dnia 06.11.2015 r zorganizowana została debata SOS ( Sportowy Okrągły Stół), w której brali udział uczniowie klas IV -VI, pani Dyrektor Agnieszka Sasin-Dziuda oraz nauczyciele wychowania fizycznego. Debatę prowadziła koordynator projektu Ewa Ochmańska oraz nauczyciel wychowania fizycznego pani Agata Sasin-Borys.

Uczniowie (przedstawiciele klas) na debatę przyszli przygotowani. Wszystkie klasy rozmawiały wcześniej na lekcjach o faktycznym stanie wychowania fizycznego w ich klasach i w naszej szkole. Po „burzy mózgów” każda klasa przygotowała swoją opinię, którą następnie przedstawiła na debacie szkolnej.

Wspólne spotkanie pozwoliło nam zapoznać się z bardzo różnymi opiniami uczniów. Uczniowie mieli również okazję do wymiany poglądów na temat wychowania fizycznego zarówno z nauczycielami jak i z Panią Dyrektor.

Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.