21lis2015

Świąteczna prośba o wsparcie

Prosimy o wsparcie świąteczne dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej, przy ul. Rudzkiej 56. Zbliżają się święta a mieszkańcami DPS-u są najczęściej osoby samotne, niepełnosprawne i obłożnie chore, których nie ma kto, lub jest niemożliwe zabranie (leżącej osoby) do domu. Święta dla tych osób są smutne. Aby umilić im ten piękny czas chcielibyśmy przystroić pokoje i korytarze.

Zwracamy się z prośbą o ozdoby świąteczne wykonane własnoręcznie lub gotowe, które moglibyśmy zawiesić w oknach pensjonariuszy lub w pokojach ( lampki wiszące- gwiazdy, girlandy świetlne, wieńce na drzwi, bombki na choinkę, itp.).

Prosimy o dary do dnia 04.12.2015, do biblioteki szkolnej.

Za każdą pomoc w imieniu mieszkańców dziękujemy.

Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.