01sty2016

Recyklingowa Kartka Świąteczna z życzeniami w języku angielskim

17 grudnia został rozstrzygnięty szkolny konkurs na recyklingową kartkę bożonarodzeniową z życzeniami w języku angielskim. W tym roku prace należało wykonać używając materiałów recyklingowych. W środku miały znajdować się własnoręcznie napisane życzenia w języku angielskim. Nasi uczniowie wspaniale poradzili sobie z tym (wcale niełatwym) zadaniem. Kartki były starannie wykonane, kolorowe i niezwykle pomysłowe. Najciekawsze prace zostały nagrodzone.

W kategorii klas I-III nagrodę otrzymali:

  1. Kacper Woźniakowski (klasa IA)
  2. Michał Jantczak (klasa IE)
  3. Jan Kruk (klasa IB)

W kategorii klas IV-VI nagrodę otrzymały:

  1. Julia Jacak (klasa VC)
  2. Natalia Matejas (klasa VB)
  3. Aleksandra Nowaczyk (klasa VC)

Wszystkim kreatywnym uczniom, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dziękujemy!

Wpis opublikowano w Aktualności, Konkursy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.