04maj2016

„Zdrowy duch to zdrowe ciało”

W kwietniu nasza szkoła realizowała projekt pt „Zdrowy duch to zdrowe ciało” w ramach tegorocznego hasła promocji zdrowia „Moje emocje, moje zdrowie”. Na zajęciach plastyki uczniowie wykonywali prace plastyczne związane z emocjami, na godzinie wychowawczej przygotowywali Zdrowy

Kącik i wybierali klasowego Lubka. Niektóre klasy brały także udział w akcji „Podaruj mi trochę szczęścia” polegającej na wyszukiwaniu cytatów o tematyce szczęścia i optymizmu. Dodatkowo uczniowie mieli zorganizowane różnego rodzaju zajęcia z psychologami dotyczące radzenia sobie z emocjami.

27 kwietnia odbył się apel podsumowujący nasz projekt, w czasie którego ogłoszono wyniki konkursu „Zdrowy kącik” oraz zaprezentowano klasowych Lubków. Na koniec apelu p. Pilichowska wraz z uczennicami kl. VIB przygotowała mały quiz pt. ”Uczuciowe kalambury”. Poniżej prezentujemy zwycięzców wszystkich konkursów oraz „Zdrowe kąciki”.

Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.