07cze2016

Piknik Rodzinny

Koniec maja i początek czerwca to ważna data dla każdej rodziny. Obchodzimy wówczas Dzień Matki i Dzień Dziecka a w naszej szkole Dzień Rodziny. Z tej okazji na boisku szkolnym w sobotę 04.06 zorganizowany został Piknik Rodzinny dla dzieci, rodziców, nauczycieli i sympatyków szkoły. Słoneczna, upalna pogoda sprzyjała dobrej zabawie. Goście mogli spróbować dań z grilla oraz przysmaków z wiejskiego stołu, poczęstować się ciastem lub napojem. Główną atrakcją tegorocznego święta okazały się ufundowane przez Radę Rodziców- dmuchańce, do których ustawiała się ogromna kolejka. Można było zafundować sobie odlotowy makijaż albo zrobić zakupy na kiermaszu kwiatów.

Emocje wzbudziły zawody sportowe rozgrywane między uczniami, ich rodzicami i nauczycielami. Goście mogli obejrzeć także przedstawienie teatralne przygotowane w języku angielskim przez uczniów klasy VC oraz ich wychowawczynię p. M. Goskę. Nie sposób wymienić wszystkich ciekawych wydarzeń tego dnia, jedno jest pewne każdy znalazł coś dla siebie.

Szkoda, że TAKI wypada tylko raz w roku!

Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.