21wrz2016

I Turniej Piłki Nożnej " Na Rudzie"

W dniu 19 września 2016 r. w naszej szkole rozegrany został towarzyski turniej w piłkę nożną zorganizowany przez p. Ewę Ochmańską i p. Agatę Sasin.

W tej imprezie sportowej wzięło udział 6 szkół podstawowych ( SP 143, SP 125, SP 138, SP 111, SP 113, SP 70).

Wszystkie mecze były mocno wyrównane, zawodnicy bardzo ambitnie walczyli o zwycięstwo a cały turniej odbył się w przyjaznej atmosferze i przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Wyniki końcowe:

I miejsce – SP 143

II miejsce – SP 111

III miejsce – SP 125

Cieszymy się ogromnie z sukcesu naszych uczniów

Gratulacje dla naszej szkolnej kadry w składzie :

Jan Gralewski, Oliwier Czernielewski, Dawid Będkowski, Marcel Konieczny, Patryk Pietrzyk, Franciszek Krawczyk, Rafał Pliszkiewicz, Aleksander Anusiewicz, Szymon Niedbała, Jan Karasiński.

Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców za sfinansowanie nagród dla uczestników zawodów i rodzicom za słodkie przekąski 🙂

Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.