26wrz2016

Biegi Przełajowe

W dniu 20 września 2016r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Łodzi w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Zawody te odbyły się w Parki im. J. Poniatowskiego w Łodzi przy sprzyjających warunkach pogodowych. W zawodach wystartowało 90 dziewcząt i 111 chłopców.

Nasi uczniowie zaprezentowali się z jak najlepszej strony a na wyróżnienie zasługuje Julia Jacak -12 miejsce i Jan Gralewski – 7 miejsce. W klasyfikacji drużynowej dziewczynki zajęły 8 miejsce na 22 drużyny a chłopcy zajęli 9 miejsce na 24 drużyny. Do zawodów reprezentację szkoły przygotowały p. Agata Sasin i p. Ewa Ochmańska. Gratulacje dla wszystkich zawodników.

Skład reprezentacji szkoły:

Dziewczynki: Julia Jacak, Alicja Mieczyńska, Zuzanna Nawrocka, Klaudia Lar

Chłopcy : Jan Gralewski, Franciszek Krawczyk, Mateusz Michalski, Damian Jaruszewicz, Dawid Będkowski.

Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.