12paź2016

„Samorządy Mają Głos”

Dnia 30 września w naszej szkole odbyły się demokratyczne wybory do władz samorządu uczniowskiego. Staraliśmy się, aby ten dzień był świętem demokracji w naszej szkole. Pomogło nam w tym przystąpienie do ogólnopolskiej akcji „Samorządy Mają Głos”, której celem jest wsparcie szkół w organizacji i przeprowadzeniu demokratycznych wyborów. Organizatorem akcji jest Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Nową przewodniczącą samorządu uczniowskiego w naszej szkole została Natalia Maryniak, uczennica klasy VI a. Zastępcą przewodniczącej został Zbyszek Dębski, uczeń klasy V a. Skarbnikiem został Przemek Jakubczak, uczeń klasy VI c.

Nowym władzom serdecznie gratulujemy!

Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.