02sty2017

Szkolne konkursy świąteczne

W okresie przedświątecznym odbyły się w naszej szkole dwa konkursy szkolne. Pierwszy dla klas IV-VI na najładniej udekorowaną pracownię bożonarodzeniową. Zwycięzcą została klasa IV b, której serdecznie gratulujemy. Na podium staneły również klasy V b- II miejsce, VI b- III miejsce oraz IV a otrzymując wyróżnienie.
W kolejnym konkursie wziąć udział mogły już wszyscy uczniowie naszej szkoły z klas I-VI, a był to konkurs na recyklingową kartkę świąteczną z życzeniami w języku angielskim “RECYKLINGOWE ŻYCZENIA”. Wszystkie kartki zgłoszone do konkursu były przepiękne a komisja z trudem wyłoniła zwycięzców o to oni:

KLASY I-III
I- miejsce OLIWIA WARDZIŃSKA
II- miejsce KAROLINA DOMIŃCZAK
III- miejsce TOLA URBANOWICZ
Wyróżnienie ZUZANNA SKOWROŃSKA
Wyróżnienie ADRIAN WILK

KLASY IV-VI
I- miejsce ALEKSANDRA NOWACZYK
II- miejsce NATASZA ŚWIĄTEK
III- miejsce ALICJA MIECZYŃSKA
Wyróżnienie JULIA BRONOWSKA

Zwycięzcą serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursów za zaangażowanie i piękne prace.

Wpis opublikowano w Aktualności, Konkursy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.