15lut2017

„Walentynkowa książkomania”

14.02.2017 był w naszej szkole świętem książki. W ramach „Walentynkowej książkomani” uczniowie, rodzice i pozostali goście mieli okazję obejrzeć dwa przedstawienia. Pierwsze z nich przygotowane przez uczniów klasy VA i p. W. Sobieraj przeniosło nas w „Naprawdę smoczy świat”. Pełne humoru
i doskonale zagrane przez aktorów, ze świetną oprawą dźwiękową i świetlną wprowadziło wszystkich w doskonały nastrój.

Drugi spektakl został wystawiony przez klasę VIC pod kierunkiem p. M. Śliwińskiej. Widzowie nie tylko mogli podziwiać kunszt aktorski, ale także sprawdzić zdolności lingwistyczne uczniów, którzy sztukę „Snow white” przygotowali i przedstawili w języku angielskim. Brawo dla wszystkich występujących i pań.

Podczas imprezy zostały także wręczone nagrody za konkursy literackie oraz plastyczny. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.