06mar2017

Dzień otwarty szkoły

W ostatki naszą szkołę odwiedziły 6-latki wraz ze swoimi rodzicami. Była to okazja na zaprezentowanie bogatego dorobku szkoły, przybliżenie naszej placówki potencjalnym uczniom i ich opiekunom oraz do obejrzenia budynku szkoły. Motywem dnia był „Bal w pałacu zimowym”. Każde dziecko przy wejściu otrzymało opaskę ze śnieżynką lub bałwankiem i książeczkę a rodzice folder reklamowy szkoły.

W poszczególnych pracowniach dzieciaki lepiły, malowały, rozwiązywały zagadki
w języku polskim i angielskim. Na pięknie wyremontowanej sali gimnastycznej czekał na nich tor przeszkód i pląsy przy muzyce. Na koniec aktywnego popołudnia każdy mógł skosztować pysznych ciast i napić się w kawiarence.

Serdecznie zapraszamy wszystkie 6-latki we wrześniu. Czekamy na WAS.

Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.