20kwi2017

Strony internetowe uczniów

Uczniowie klasy 6c uczęszczający na kółku matematyczno-informatyczne, prowadzone przez panią Annę Dąbek, w ramach zajęć uczyli się korzystać 
z kreatorów stron internetowych. Przez blisko 2 miesiące tworzyli własne strony internetowe. Twórcy włożyli w swoje prace dużo serca i poświęcili im wiele wolnego czasu na przygotowanie oraz dopracowanie ich.

Każda strona jest o czymś innym – od przepisów na różne pyszności do ulubionych zwierzaków, fotografii czy recenzji przeczytanych książek. Każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do ich czytania!

Chcesz obejrzeć strony? – kliknij poniższy link

http://anasdab.wixsite.com/cwiczenia/nasze-dziela
CYBERMATEMATYCY SP143

Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.