21kwi2017

„I ty możesz zostać małym przedsiębiorcą”

Dnia 7 kwietnia 2017 r. gościliśmy w naszej szkole uczestników międzyszkolnego konkursu dla uczniów klas trzecich pn. „I ty możesz zostać małym przedsiębiorcą”.
Uczniowie rozwiązywali zadania matematyczne, mogli wykazać się też znajomością lektury Astrid Lindgren pt. „Dzieci z Bullerbyn”, planowali zakupy, oglądali scenkę przygotowaną przez Klub Młodego Konsumenta ze SP nr 143, do której zadawane były pytania z wiedzy konsumenckiej. Na koniec komisja konkursowa oceniała prace plastyczne wykonane przez drużyny w swoich macierzystych szkołach.

• I miejsce zdobyła drużyna SP nr 202 i drużyna SP nr 143,
  • II miejsce zdobyła drużyna SP nr 34 i drużyna SP nr 34.

Patronat nad konkursem objęło ŁCDNiKP, a współorganizatorem i fundatorem interesujących nagród była IKEA Łódź.
W komisji konkursowej zasiadali:

• doradcy metodyczni ds. przedsiębiorczości ŁCDNiKP p. Agnieszka Mikina i Maria Wajgner,
  • prezes łódzkiego oddziału Federacji Konsumentów p. Zdzisława Wilk,
  • przedstawiciel IKEA Łódź p. Joanna Sitek.

Serdecznie gratulujemy!

Wpis opublikowano w Aktualności, Konkursy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.