11maj2017

Konkurs „Pokaż swoje dobre klimaty i omijaj tarapaty”

W marcu 2017 uczniowie klas IV- VI brali w konkursie plastycznym organizowanym przez Fundację Słonie na balkonie w ramach projektu współfinansowanego przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych UMŁ: „To nie moje klimaty, nie chcę popaść w tarapaty….”.

Do pedagoga szkolnego koordynującego konkurs na terenie szkoły wpłynęło 18 prac promujących zdrowy styl życia wolny od używek i uzależnień. Komisja konkursowa spośród wszystkich 150 prac nadesłanych do organizatora, wyróżniła 3 najlepsze. Miło nam poinformować, że wśród nich znalazła się praca wykonana przez uczniów klasy IVB Klaudię Dziarnowską, Tomka Cygana oraz Alberta Pieróga. W nagrodę uczniowie wybiorą się ze swoją klasą do kina na wybrany przez siebie film. Dziękujemy pani Joannie Kowalczyk – nauczycielce plastyki za pomoc w przeprowadzeniu konkursu oraz wszystkim uczniom za udział. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy udanego seansu.

Nagrodzona praca:

Pozostałe prace wykonane przez uczniów SP 143 można obejrzeć tutaj:
http://www.slonienabalkonie.pl/o-nas/aktualnosci/show/poka-swoje-dobre-klimaty-i-omijaj-tarapaty-

Wpis opublikowano w Aktualności, Konkursy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.