11sie2017

Krajowe Biuro eTwinning w Polsce przyznało naszej szkole Krajową Odznakę Jakości!

Z największą przyjemnością informujemy, że, realizowany w ubiegłym roku szkolnym, przez naszą szkołę oraz szkołę partnerską z Grecji, międzynarodowy projekt eTwinning „My Favourite Book” otrzymał Krajową Odznakę Jakości. Celem przyznawania Krajowej Odznaki Jakości jest wyróżnienie nauczycieli, uczniów i szkół, których działania w ramach eTwinningu reprezentują wysoki poziom.

Zrealizowany projekt został poddany ocenie pod kątem następujących kryteriów merytorycznych:

• Innowacja pedagogiczna i kreatywność
  • Integracja z programem nauczania
  • Komunikacja i wymiana informacji pomiędzy szkołami partnerskimi
  • Współpraca pomiędzy szkołami partnerskimi
  • Wykorzystanie technologii
  • Rezultaty, wpływ i dokumentacja

Wszystkim uczestnikom projektu serdecznie dziękujemy za współpracę i gratulujemy!!!

Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.