27lis2017

Ogólnopolskie halowe zawody lekkoatletyczne Lekkoatletyka dla Każdego!

Z radością informujemy, że uczennica naszej szkoły – Julia Jacak – zajęła III miejsce w dyscyplinie skok wzwyż w ogólnopolskich halowych zawodach lekkoatletycznych Lekkoatletyka dla Każdego! w Toruniu. Konkurs miał miejsce 19 listopada 2017 r. i został poprzedzony eliminacjami wojewódzkimi, 4 listopada 2017 w Łodzi, w których Julia zdobyła I miejsce w swojej kategorii wiekowej i mogła wystartować na zawodach w Toruniu.

Lekkoatletyka dla Każdego! to program popularyzacji lekkiej atletyki pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. W ramach programu dzieci i młodzież mogą uczestniczyć w zajęciach sportowych oraz biorą udział w zawodach, podczas których mają tez okazję spotkać się z gwiazdami sportu i utytułowanymi polskimi lekkoatletami.

 

Wpis opublikowano w Aktualności, Konkursy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.